Dřevěné plnící pero - Australské dřevo 04

Elegantní plnící pero ručně vyrobené z australského dřeva doplněné decentním kováním. Australské dřevo má jedinečný vzhled s úžasnou kresbou. Na rozdíl od mnoha druhů tropických vzácných dřevin jsou australská drahá dřeva těžena přísně kontrolovaným způsobem, výhradně obchodníky se dřevem, kteří mají federální licenci. Staré větve rostoucí na 100 let starých stromech jsou pečlivě odstraněny způsobem, který strom oživí.

Při objednání služby GRAVÍROVÁNÍ nezapomeňte do poznámky napsat text pro gravírování a název fontu nebo připojte jako přílohu (BMP, PNG, JPG) v detailu produktu. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

 

 

Gravírování ?
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 999 Kč
Kategorie: Pera Plnící
Položka byla vyprodána…
Dřevěné plnící pero -  Australské dřevo 04
ZDARMAZDARMA

Psací pera jsou nástroje, jimiž spisovatelé vkládají své myšlenky na papír nebo obchodníci finalizují důležité smlouvy... Proč to neudělat stylově?

Styl a propracovanost je přesně to, co naše pera nabízejí. Hodí se jako dárek pro každého, ať už je to obchodník či absolvent, který se chystá vykročit do světa. Pomocí personalizivaného gravírování lze na pera přidat text, aby byl dárek ještě osobnější. Je možné i přidat logo Vaší společnosti a povznést ji tak na novou úroveň.

Sada obsahuje:

1x pero

1x inkoustovou bombičku

1x papírovou krabičku