Plnící pero Majestic -Ziricote

Dřevěné pero Majestic je elegantní, dobře do ruky padnoucí pero s Rhodiovaný klipem, který obsahuje třpytivý čirý krystal Swarovski. U všech per Majestic můžete nasadit uzávěr na tělo pera pro pohodlné psaní a skladování.

Všechny viditelné zvýrazňující kroužky, pásky a krytky zahrnují elegantní zakázkové ručně vyřezávané trojrozměrné vzory. Komponenty jsou lité, leštěné a poté pokovené extrémně odolným černým titanovým pokovením. Jeho královský profil je zvýrazněn 22karátovým zlatem na všech součástech a obsahuje německý  iridiový hrot.

Při objednání služby GRAVÍROVÁNÍ nezapomeňte do poznámky napsat text pro gravírování a název fontu nebo připojte jako přílohu (BMP, PNG, JPG) v detailu produktu. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Gravírování ?
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
2 990 Kč
Kategorie: Luxusní pera
Položka byla vyprodána…

Psací pera jsou nástroje, jimiž spisovatelé vkládají své myšlenky na papír nebo obchodníci finalizují důležité smlouvy... Proč to neudělat stylově?

Styl a propracovanost je přesně to, co naše pera nabízejí. Hodí se jako dárek pro každého, ať už je to obchodník či absolvent, který se chystá vykročit do světa. Pomocí personalizivaného gravírování lze na pera přidat text, aby byl dárek ještě osobnější. Je možné i přidat logo Vaší společnosti a povznést ji tak na novou úroveň.