Plnící pero Žezlo - Thuya

Toto pero je ručně vyrobené ze dřeva Thuya, které má jedinečný vzhled s úžasnou kresbou. Design pera navrhl zkušeným návrhář per David Broadwell.

Při objednání služby GRAVÍROVÁNÍ nezapomeňte do poznámky napsat text pro gravírování a název fontu nebo připojte jako přílohu (BMP, PNG, JPG) v detailu produktu. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Gravírování ?
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
3 249 Kč
Kategorie: Luxusní pera
Položka byla vyprodána…

Tuto sadu navrhla společnost Penn State Industries ve spolupráci se zkušeným návrhářem per Davidem Broadwellem. David Broadwell je zkušený zakázkový výrobce nožů a per s čtyřiadvacetiletou zkušeností s tvarováním a sochařstvím různých kovů, ušlechtilého dřeva, slonoviny a kamene. Jeho pera byla uvedena v online magazínu Stylophiles, Pen World International, Stylus Magazine a vystavena na výstavě 3M Innovative Tools 2002 Society of North American Goldsmiths (SNAG).

David na jeho design pera Žezlo:


„Vždy jsem miloval secesi s jejími intenzivně organickými liniemi a léta jsem ji začleňoval do své tvorby. Jeden z mých nejoblíbenějších a osobních oblíbených návrhů pera je moje žezlo. Když jsem byl požádán, abych navrhl komponenty pro nejnovější sadu od Penn State Industries, moje první myšlenka byla použít prvky z mých žezel – široký uzávěr a zaoblenou hlaveň – s některými novými volnými prvky pro opláštění. Připadá mi zajímavé a uvolňující sledovat, jak se stromy pohybují v mírném vánku, a chtěl jsem, aby stuha na pásku čepice vypadala, jako by ji rozfoukal vítr. “

Sada obsahuje:

1x pero

1x inkoustovou bombičku

1x papírovou krabičku

1x konvertor na inkoust