Plnící pero Žezlo - australské dřevo

Toto pero je ručně vyrobené z australského dřeva, které má jedinečný vzhled s úžasnou kresbou. Na rozdíl od mnoha druhů tropických vzácných dřevin jsou australská drahá dřeva těžena přísně kontrolovaným způsobem, výhradně obchodníky se dřevem, kteří mají federální licenci. Staré větve rostoucí na 100 let starých stromech jsou pečlivě odstraněny způsobem, který strom oživí. Design pera navrhl zkušeným návrhář per David Broadwell.

Při objednání služby GRAVÍROVÁNÍ nezapomeňte do poznámky napsat text pro gravírování a název fontu nebo připojte jako přílohu (BMP, PNG, JPG) v detailu produktu. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

Gravírování ?
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
3 249 Kč
Kategorie: Luxusní pera
Položka byla vyprodána…

Tuto sadu navrhla společnost Penn State Industries ve spolupráci se zkušeným návrhářem per Davidem Broadwellem. David Broadwell je zkušený zakázkový výrobce nožů a per s čtyřiadvacetiletou zkušeností s tvarováním a sochařstvím různých kovů, ušlechtilého dřeva, slonoviny a kamene. Jeho pera byla uvedena v online magazínu Stylophiles, Pen World International, Stylus Magazine a vystavena na výstavě 3M Innovative Tools 2002 Society of North American Goldsmiths (SNAG).

David na jeho design pera Žezlo:


„Vždy jsem miloval secesi s jejími intenzivně organickými liniemi a léta jsem ji začleňoval do své tvorby. Jeden z mých nejoblíbenějších a osobních oblíbených návrhů pera je moje žezlo. Když jsem byl požádán, abych navrhl komponenty pro nejnovější sadu od Penn State Industries, moje první myšlenka byla použít prvky z mých žezel – široký uzávěr a zaoblenou hlaveň – s některými novými volnými prvky pro opláštění. Připadá mi zajímavé a uvolňující sledovat, jak se stromy pohybují v mírném vánku, a chtěl jsem, aby stuha na pásku čepice vypadala, jako by ji rozfoukal vítr. “